Instagram roast’ai Kino iš automobilio renginiuose Klaipėdoje balandžio 13-16 d. – Kino Zona
films
Director

Instagram roast’ai Kino iš automobilio renginiuose Klaipėdoje balandžio 13-16 d.

111111

blog image

Instagram roast’ai Kino iš automobilio renginiuose Klaipėdoje balandžio 13-16 d.

2023 metus Kino zona pradeda su net keletu džiugių naujienų drive-in kino gerbėjams. Balandžio 13-18 d. Neįgaliųjų paplūdimio automobobilių parkavimo aikštelėje laukia atnaujintas kino filmų repertuaras, kurį puošia net 8 dar pernai kino teatruose rodyti didelės sėkmės sulaukę kino filmai.

Kitu renginio akcentu taps nuotaikingi Instagram roast’ai (lietuviškai „pačirškinimai“). Prieš kiekviną kino seansą kino žiūrovai galės suteikti leidimą stand up komikui viešai atidaryti anketą ant 12×7 m. dydžio ekrano ir viešai pakomentuoti nuotraukas ir video istorijas esančias žiūrovo anketoje.

Praėjusiais metais Instagram roast’us vedė ne profesionalus komikas, bet rezultatas pranoko lūkesčius. Beveik 500 dalyvių per 2 vakarus panoro būti pačirškinti. Žinoma visiems neužteko laiko, todėl teko atidarinėti instagram anketas atsitiktine tvarka.

Šiais metais kino zona save pristato kaip „kino chuliganus“. Kino zona bandys sukelti bangas kino industrijoje ir įnešti šiek tiek interaktyvumo į kino žiūrėjimo patirtį.

Kino seanso metu ketiname susijungti į 100 automobilių video skambutį. Renginio vedėjas – čirškintojas – palaipsniui įjungs gyvą transliaciją vis su kitu automobiliu. Turėsime ir vaizdą ir garsą ir susipažinsime vieni su kitais.

Renginio metu Kino zona komanda ketina prisipažinti meilėje žiūrovams. Ir tai padarys materialia išraiška. Iš viso ketinama išdalinti 50 partnerių ir rėmėjų prizų.

Šalia visų interaktyvių sprendimų laukia ir ypač kokybiškas repertuaras.

Jame net 2 Oskarų ceremoniją nušlavę filmai:

Viskas iškart visur ir vienu metu ir Banginis.

Kadnagi antarsis kino seno seansas prasideda vėlai – į jį kviečiame siaubo mėgėjus, kuriems parodysime, isntagram ir tik tok tendencija tapusį kraupaiusią 2022 metų filmą Šypsena „angl. Smile“, didelės sėkėms sulaukusį, Oskarų ceremonijoje triumfavusį filmą „Viskas iškart ir visur“ ir naujausią „Išvarymas: Velnias privertė mane tai padaryti“.

Silpnų nervų žiūrovus Kino zona kankins su įtempto siužeto ekstremalaus turinio filmu „Svaiginantis aukštis“ (angl. Fall) ir „Pabėgimo kambarys: čempionų turnyras (angl. Escape game: Tournament of the Champions).

Kino zona neužmiršo ir šeimų ir atveža bet kokio amžiaus auditorijai tinkantį, naujausią Šreko kūrėjų darbą „Nuostabusis Mauricijus“ (angl. Amazing Maurice).

Džiugios naujienos ir aukštesnių automobilių savininkams. Nuo šiol visi, tiek žemi, tiek aukštesni automobiliai parkuojami atsitiktine tvarka. Tai reiškia, kad net ir miesto visureigis gali atsidurti pirmoje eilėje.

Garsas transliuojamas FM radijo bangomis.

Visi kino filmai dubliuoti lietuviškai.

Daugiau informacijos

www.kino-zona.lt/kinas

Share: