Naktinės pramogos Klaipėdoje prie Jūros gegužės 11-20 d. – Kino Zona
films
Director

Naktinės pramogos Klaipėdoje prie Jūros gegužės 11-20 d.

111111

blog image

Naktinės pramogos Klaipėdoje prie Jūros gegužės 11-20 d.

2024 m. Gegužės 11-19 dienomis Klaipėdoje vyks naktinis kinas iš automobilio, kur ant milžiniško 8×12 m dydžio ekrano bus rodoma 10 skirtingų žanrų kino filmų. Renginio dalyviai galės rinktis iš romantinių komedijų, siaubo, šeimai skirtų, veiksmo, fantastinių ir kt. žanrų filmų.

Tai vienas laukiamiausių klaipėdiečių renginių, kupinas staigmenų ir siurprizų. Prieš prasidedant kino filmui renginio dalyviai dayvauja konkursuose, tikrina, kieno garsinis signalas stipresnis. Praėjusiais metais darėme instagram roast’us, tikrinome dalyvių instagram anketas ir viešai jas komentavome (gavę leidimą), dar prieš keletą metų organizavome holograminį siaubo kiną. Šiais metais taip pat pažadame prizų ir nedidelių mielų staigmenų, kurios praturtins Drive-in kino patirtį.

Kinas iš automobilio atsirado Jungtinėse amerikos valstijose. Juokaujant yra sakome, kad būtent ši pramoga paskatino gimstamumą. Na, o Klaipėdoje šis renginys yra puiki proga susitikti seniai matytus draugus ar pakviesti jį arba ją į seniai lauktą pasimatymą ar tiesiog praleisti laiką su šeima.

Drive-in kinas iš automobilio patrauklus dar ir todėl, kad į automobilį galite pasiimti savo mėgstamiausius užkandžius ir gėrimus, susireguliuoti automobilio sėdynę ir garsą taip kaip Jums patogu.

Šiais metais atvežame daugiau nei įprastai filmų ir atvykstame į Klaipėdą su šūkiu – „Drive-in kinas visiems skoniams“. Tad kviečiame būti tikrais gurmanais, rezervuotis vietą, įsigyti bilietą ir rinktis savo mylimiausią filmą. Drive- in kine Klaipėdoje Jūsų laukia be proto juokingą ir jauki romantinė komedidja „Kartu iš meilės šunims“, net 4 filmai siaubo filmų mylėtojams: „Pjūklas X“, „Ateik pažaisti“, „Mirk arba žaisk“, „Voratinklis“. Fantastinio kino gerbėjų laukia futuristinis filmas „Mėgintuvėlių karta“, veiksmo filmų fanai nenusivils filmu „Bitininkas“. Neužmiršome ir animacinių filmų gerbėjų, atvežame šeimoms skirtą kino juostą „Kantervilio pilies vaiduoklis“. Na ir koks kinas be intriguojančių, provokuojančių dramų, tokių, kaip „Numylėtinė“ ir „Kačių mylėtojas“.

Bilieto kaina vienam automobiliui 14,90 Eur. (žmonių skaičius automobilyje neribojamas).

Renginį organizuoja „Kino zona“

Share: